Hopp til innhold

Uglarennet 2022

Uglarennet 2022 arrangeres for 90. gang. Uglarennet er fra 8 år til og med senior. Stilarten er klassisk. All informasjon om rennet finner du på www.billangrenn.no under fanen "Våre skirenn". NB! Det vil bli brukt Emit tidtakerbrikker i klasse 13 år og oppover. Nytt av året er at det er en plan om at det blir et tilbud om et skishow i fristil for de som er 16 år og yngre etter selve Uglarennet. 30 minutter etter at siste løper i hver klasse er kommet i mål. Løypa er en rundløype på ca 200 meter. Alle utøvere fra 11 - 16 år er automatisk påmeldt. Detaljer på hjemmesiden om dette.

  • Når: 19.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nilsbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.02.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Byåsen Langrenn 7024 TRONDHEIM
  • Telefon: 40060634
  • E-post: aune150@gmail.com
  • Kontonummer: 64010585994
  • Hjemmeside: http://billangrenn.no
  • TD: Gunnar Alfred Smiseth
  • Rennleder: Erlend Aune

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøhle, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dromnes, Oskar Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endal, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frengstad, Bjørn Amund Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hårsaker, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kulset, Jonas Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nymann-Elden, Håkon Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persen, Isac Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogan, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmo, Sigurd Andreas Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elverhøi, Sondre Klubb Snøhetta IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiksdahl-Eriksen, Aslak Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordaune, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Winsnes, Amund Nørstebø Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Sigurd Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røhr, Torvald Basso Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Emil Degnes Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkmo, Vebjørn Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børgersen, Leon Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikrem, Jakob Olsen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Mathias Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmvik, Elian Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldstad, Ole Vestues Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Odin Bruheim Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meland, Mads Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nymann-Elden, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Redalen, Aksel Røe Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbakk, Henrik Dretvik Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skalmerås, Lukas Oettel Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedseng, Martin Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stock-Jensen, Isac Leander Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Ludvig Ekholm Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Isak Skalmeraas Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søbstad, Noah Fløttum Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestad, Filip Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vetlesen, Ola Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ervik, Ola Halderager Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongshaug, Edvin Haugen Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Tolnes Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lykke, Julian Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyeng, Jakob Kjøde Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rabben, Daniel André Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosmo, Mathias Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvermo-Humstad, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blekken, Ida Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børgersen, Mathea Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jaren, Vilde Lovise Grande Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Synnøve Guldbækhei Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neese-Følstad, Embla Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opland, Elise Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Maja Kristina Ekholm Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thun, Sanna Dalsaune Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engvik, Sofia Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand-Hernes, Eirun Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsund, Julie Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øren, Tiril Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elshaug-Tørstad, Mari Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn van Duinen, Eva Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn van Duinen, Rebekka Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ingrid Margrete Melvær Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Oda Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elshaug-Tørstad, Frida Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farstad, Solvor Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Færø-Finnvik, Nila Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gabrielsen, Ines Eithun Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jaren, Aina Therese Grande Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knott, Olivia Sabine Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikalsen, Ylva Lien Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mørch, Torunn Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opland, Julie Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persen, Ingeborg Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Ellen Skei Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røberg, Sara Elise Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandøy, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selnes, Ingrid Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogan, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taftø, Marie Volden Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endal, Alida Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Forus, Julie Bachke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gladhaug, Ingrid Bye Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Frida Langseth Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Juvik, Maja Schnell Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lohn, Sigrid Nordengen Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melum, Sara Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neese-Følstad, Birka Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Johanne Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persen, Ingeborg Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagøy, Lotte Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagøy, Pernille Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorteberg, Thea Sofie Endal Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stock-Jensen, Lova Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Hernes, Sigrid Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thys, Louise Marie Valérie Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvermo-Humstad, Anna Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Horelt, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03