Hopp til innhold

SpareBank 1 Cup #3 / KM Sprint - Surnadal IL

SpareBank 1 Cup nr. 3 / KM Sprint klassisk stil.

  • Når: 05.02.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nordmarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 05.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
VM snøsport