Hopp til innhold

SpareBank 1 Cup #2 / KM Normaldistanse / Strindheimrennet

Oppdatert 17.01.2022 NB!! Etter oppfording fra LK i S-T skikrets (basert på innspill fra flere klubber) så endres stilart til klassisk for SP1 cup/KM. Det betyr følgende Klasser opp til 12 går fristil 13år-senior går klassisk *************************** Velkommen til SpareBank 1 Cup nr. 2 / KM Normaldistanse /Strindheimrennet lørdag 22.januar 2022 i Granåsen. Rennet er åpen for alle klasser. Klassene fra 13 år og eldre inngår i Sparebank 1 cup og KM Normaldistanse. Arrangmentet er flourfritt opp til 16 år.

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhoug, Johanna Strugstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasarød, Petter Engesbak Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Almås, Emilio Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergh, Teo Wagnild Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Faanes, Martin Nordahl Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Haglund, Caspian Dypdahl Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Oust, Jonas Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Ellinor Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjong, Ludvik Kaarstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsaune, Ulrik Risberg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Smeby, Wilmer Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stai, Kristine Strædet Klubb Kvikne IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Karoline Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Nils Rindal Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestad, Filip Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Vetle Hennum Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhle, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellvikås, Håkon Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frengstad, Bjørn Amund Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge-Espelien, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårsaker, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymann-Elden, Håkon Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstmo, Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oust, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, William Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Utseth, Harald Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Noel Johannes Lyng Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Even Lykke Klubb Klæbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hiedanpää, Simon Johannes Thorsø Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalen, Martin Fissum Klubb Fjellørnen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Adrian Solheim Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsve, Petter Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Sigurd Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Emilio Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Arstad, Rasmus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brende, Liam Øyen Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brende, Mattis Øyen Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Mathias Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagerlid, Sigurd Kvam Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Karl Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Mikkel Tonstad Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Alfred Klingen Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymann-Elden, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Henrik Dretvik Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokland, Sondre Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Utseth, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Ola Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruaset, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Sigve Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sesseng, Henrik Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsaune, Sondre Risberg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stai, Julie Strædet Klubb Kvikne IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik-Nes, Erle Ohlgren Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossum, Solveig Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsund, Julie Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Mari Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn van Duinen, Eva Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn van Duinen, Rebekka Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Regine Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Frida Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Johanne Hegre Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge-Espelien, Emilie Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebens, Hedda Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Møllergård, Aurelia Almenning Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandøy, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Tuva Lykke Klubb Klæbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Walslag, Celine Kullmann Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakmark, Mattea Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grødal, Olise Steen Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hustad, Ylva Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mohus, Mirja Sakshaug Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mørch, Torunn Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorteberg, Thea Sofie Endal Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Yilmaz, Abdullah Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Heyn, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Horelt, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02
VM snøsport