Hopp til innhold

Eiker Skifestival 2022 -jaktstart fristil for klassene 13 år og eldre, 8-12 år fristil med intervall

På grunn av forventet høy smitte i den kommende måneden, tør vi ikke kjøre skifestivalen som planlagt. Vi er svært sårbare med tanke på kapasiteten i arrangørstaben – så vi gjør noen endringer, men håper å kunne tilby et spennende konsept, i litt annen form. Søndag blir det jaktstart i fristil for klassene fra 13 år og eldre, ut fra lørdagens resultater, og vanlig fristilrenn for 8-12 år. De som er påmeldt på søndag, og ønsker å delta på endret program – kan bare la påmeldingen stå. RENNET ER FLYTTET TIL HEISTADMOEN (Kongsberg) Meld dere inn i en av våre WhatsApps grupper WhatsApp gruppe 1: https://chat.whatsapp.com/HByeKVpb67MIkj69C9nJBQ WhatsApp gruppe 2: https://chat.whatsapp.com/EJxSzHY8onJIMMou5nXssk Klasse M 17 og M 18 går 12 km - samme distanse som M 19-20 år og M senior.

  • Når: 20.02.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ormåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 20.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 20.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Leo Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jansen, Magnus Guldal Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Realfsen, Vilmer Olai Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedberg, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vervoorn, Sverre Henrik Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halle, Sivert Skinnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Knut-Eirik Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Emil Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Eirik Grette Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Emil Rudi Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fuglevik, Ole Henrik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 15 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles

G 16 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Sigurd Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Henrik Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Faksvåg, Jakob Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Kasper Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hilleren, Oliver Bråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Johannes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Ulrik Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedberg, Mikkel Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spanggaard, Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensland, Matheo Lenæs Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Helmer Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveseth, Andreas Rua Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pletan, Joakim Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Vilde Bendiksen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspenes, Felicia Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Faksvåg, Jenny Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frogh, Elise Bakken Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Adele Marie Myhre Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opstad, Oda Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zürcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Edel Jorine Skånhaug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundet, Sigrun Margrethe Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nestegård-Bolstad, Hedda Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 15 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles

J 16 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Henriette Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jokerud, Andrea Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stake, Astrid Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åshammer, Vilde Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hedda Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspenes, Frida Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Ida Cecilie Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundet, Selma Louise Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tanberg, Filippa Knudsen Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wam-Klem, Mathea Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
nif-epi04, 04