Hopp til innhold

Mjøndalsrennet

ETTERANMELDING Etteranmeldingsgebyr tilkommer i henhold til NSF gjeldende regler. Ingen etteranmelding renndagen. Åpent sone-/kretsrenn for klassene 8-12 år. Landsrenn for klassene 13 år og eldre på MIF-hytta, Mjøndalen. Søndag 13. februar. Start fra kl. 11. Det er meget gode forhold i 2km sløyfen. Vi jobber for å få 3km sløyfen like bra. Dersom vi ikke får til det, må alle distanser foregå i 2km sløyfen. Parkering på anviste plasser før og ved MIF-hytta. Parkeringsavgift kr. 50,- Kun betaling på VIPPS, 507535. Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter. Det er Individuell start.

  • Når: 13.02.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mjøndalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 13.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 13.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 13.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 13.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 13.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Leo Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Jens Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lervik, Axel Berger Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Liavaag, Maxander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Realfsen, Vilmer Olai Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Veum, Ulrik Berntsen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wermskog, Linus Granlund Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Even Munch Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Geverk, Noah Berntsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landfald, Even Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellemstrand, Nikolai Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordal, Aleksander Madsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Henrik Nevermo Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svinkunas, Simonas Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glad, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km
Navn Wilson, Nicolay Karlengen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km

G 16 år - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Sigurd Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Henrik Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråthen, Ådne Teigen Klubb Bakke IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Adrian Munch Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybendal, Vetle Andreas Klubb Vikersund IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Faksvåg, Jakob Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Kasper Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Jacob Thorhallsson Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Samuel Østbye Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilleren, Oliver Bråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Steffen Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hulbakk, Markus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Høiby, Emanuel Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Johannes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Ulrik Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyrønning, Iver Hagen Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Olufsen, Oskar Helgerud Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Salte, Iver Trovåg Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensland, Matheo Lenæs Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokseth, Troy Victor Klubb Tistedalen FL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Svensrud, Trygve Hagen Klubb Bakke IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsheim, Laurits Øyo Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen-Bakstad, Birk Klubb Bakke IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Cederqvist, Jo Mikael Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Andreas Engedahl Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hveding, Philip Holmberg Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Helmer Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Randgaard, Nicolai Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skakstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Svinkunas, Oskaras Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Vilde Bendiksen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspenes, Felicia Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Johanne Nilsen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybendal, Hedda Louise Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Faksvåg, Jenny Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frogh, Elise Bakken Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellemstrand, Savannah Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Oda Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Ingrid Victoria Bjerkedok Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hveding, Caroline Holmberg Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersrud, Amalie Lie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skare, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Sigrun Margrethe Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nestegård-Bolstad, Hedda Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Emilie Irene Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vidal, Selma Opsahl Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km

J 14 år - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Henriette Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Ellinor Lier Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Cederqvist, Eira Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Eek, Sonja Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Amalie Ryghseter Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Tiril Thorhallsson Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Alica Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kullerud, Aleksandra Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Liavaag, Maiken Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nelstrøm, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Stake, Astrid Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenersen, Julie Fredrikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenersen, Emilie Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Veum, Hermine Berntsen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Vilde Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hedda Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Aker, Mie Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Askim, Nora Bendiksen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspenes, Frida Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Vilma Lier Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråthen, Anna Teigen Klubb Bakke IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Ada Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Geverk, Louise Berntsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjersøyen, Johanne Engen Klubb Nordre Sande IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollevold, Oda Willersrud Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Korseberg-Aaserud, Elise Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Tuva Klubb Sturla IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Landfald, Eline Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Mina Jahren Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellemstrand, Matilde Aleah Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Selma Louise Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tanberg, Filippa Knudsen Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Wam-Klem, Mathea Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdam, Aleksander Hove Klubb Ørskog IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04