Hopp til innhold

Osebergrennet

Osebergrennet arrangeres som kveldsrenn tirsdag 15. februar 2022. Fri teknikk. 8-12 år: Individuell start 13 år og eldre: Fellesstart For startlister se EQ timing: https://live.eqtiming.com/59094#Contestants:0-0-1-

  • Når: 15.02.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Stokke
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 15.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 15.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2022 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 15.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgersen, Fredrik Nauf Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Døvik, Tobias Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellefsen, Oleander Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fevang, Edwin Holvik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holst, Karsten Krohn Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melås, Elling Morin Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvoll, Philip Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Elias Holt Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Winsnes, Johan Marvik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Even Munch Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clasen-Protuder, Christian Frederick Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landfald, Even Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Noah Myhre Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Benjamin Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tanum, Leon Alexander Ovesen Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Jacob Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Gabriel Lundblad Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Mikkel Ralle Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabøe-Løvvold, Tinius Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klavenes, Alf Holm Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Frellumstad, Mathias Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Furland, Sindre Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjerstad-Ramsøy, Mathias Andersen Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hestnes, Jonas Spilling Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehaug, Filip Holbo Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Beresford, Taran Lyn Klubb Høyjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Døvik, Henrik Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Eskil Klubb Stokke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvik, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Noah Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Einar Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabøe-Løvvold, Timian Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellesvik, Jens Erik Smith-Kielland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølner, Eliot Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundby, Mathias Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Frida Knutsen Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgersen, Elise Nauf Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frellumstad, Celine Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frellumstad, Elise Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frenvik, Martine Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Anna Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasle, Mille Dailey Klubb Larvik Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Pernille Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Celine Larsen Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Lisa Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkhus, Vilde Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Carmen Roland Klubb Larvik Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Overhalden, Emilie Wisthus Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveite, Thilde Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Celine Larsen Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olsen, Ida Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marte Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Idland, Mathilde Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Frida Knutsen Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Eline Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalå, Madelen Christoffersen Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lassen, Maria Bratsberg Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Emily Sofie Sivås Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Annabell Stene Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02