Hopp til innhold

Oslo Rulleskicup 2021 RENN 1

Velkommen til alle glade rulleskibarn og ungdom i årskullene 2006 - 2013. Oslo Rulleskicup er, fra 2021, fordelt mellom tre klubber. LYN SKI har fått med seg både Bækkelaget og Lillomarka som tar hvert sitt renn. Det gir oss hele tre renn i cupen! To i Kollen og ett på Lillomarka. Datoer for renn: Torsdag 2. september, LYN SKI, Holmenkollen Torsdag 9. september, Lillomarka, Lillomarka arena Tirsdag 14. september, Bækkelaget, Holmenkollen. Merk at rennet kan bli fulltegnet før fristens utløp. Påmelding er bindende.

  • Når: 02.09.2021
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Holmenkollen rulleskibane
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.08.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Gutter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Jenter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Jenter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Jenter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.09.2021 Klasse Special Olympics Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 10 født 2012 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bachke, Fredrik Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Galteland, Olav Handal Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Gjermshus, Mikael Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Kristoffer Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Leite, Sebastian Storebø Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Nord, Theodor Holt Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Ovesen, Johan Hendnes Klubb Vestre Akers SK Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Håkon Gervin Klubb Fossum IF Klasse Gutter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri

Gutter 11 født 2011 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Egeland, David Korsaksel Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Kjær, Eivind Lynum Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Henrik Mordal Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri

Gutter 12 født 2010 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse Gutter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri

Gutter 13 født 2009 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri

Gutter 14 født 2008 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri

Gutter 15 født 2007 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri

Gutter 16 født 2006 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri

Gutter 9 født 2013 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Hall, Håkon Sørdahl Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Gutter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse Gutter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri

Jenter 10 født 2012 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse Jenter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse Jenter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Rakkestad, Ellinor Lauritzen Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse Jenter 10 født 2012 Øvelse 1 km fri

Jenter 11 født 2011 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 11 født 2011 Øvelse 2 km fri

Jenter 12 født 2010 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Filippa Storebø Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 12 født 2010 Øvelse 2 km fri

Jenter 13 født 2009 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Berger, Elise Kirkhusmo Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Engebretsen, Thea Madeleine Hoven Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13 født 2009 Øvelse 2 km fri

Jenter 14 født 2008 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Evje, Leah Meza Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 14 født 2008 Øvelse 2 km fri

Jenter 15 født 2007 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 15 født 2007 Øvelse 5 km fri

Jenter 16 født 2006 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 16 født 2006 Øvelse 5 km fri

Jenter 9 født 2013 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse Jenter 9 født 2013 Øvelse 1 km fri

Special Olympics - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Marikken Klubb Lyn Ski Klasse Special Olympics Øvelse 1 km fri
Navn Sirevåg-Nordengen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse Special Olympics Øvelse 1 km fri
Navn Torsheim, Jacob Bråtelund Klubb Lyn Ski Klasse Special Olympics Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02