Hopp til innhold

Barnas mini-VM

Hinderløype i Knyken trimpark for barn i aldersgruppen 0-12 år. Total lengde på løypa er ca 1,5 km og består av totalt 13 hinder. Start når en vil mellom kl. 13.00-14.00. Max antall deltakere er satt til 120 stk - så første mann til mølla. Alle barn og voksne som deltar får gratis tribuneplass på Toppidrettsveka som begynner kl. 16.05 (finalen i Toppidrettsveka). I mellomtiden blir det premieutdeling. Arrangementet er fulltegnet.

  • Når: 21.08.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Orkdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.08.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse 0-5 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse 6-12 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

0-5 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Kevin Antonsen Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Asphjell, Ada Snildal Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Berdal, Sverre Gangås Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Bergsrønning, Mathilde Berdal Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Ellingen, Magnus Kjøren Klubb Børsa IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Fossum, Isa Midtlyng Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Fugløy, Sondre Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Fugløy, Maiken Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Gjønnes, Emrik Tretøy Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Haltbakk, Magdalena Hlynsdottir Klubb Børsa IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Hammer, Sebastian Jacobsen Klubb Børsa IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Hansen, Lukas Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Hansen, Aria Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Hokseggen, Maja Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Hokseggen, Filip Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Koldgrov, Marius Klubb Skaun IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Lund, Rikke Midtlyng Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Løvset, Borghild Klubb Børsa IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Røvik, Nate Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Røvik, Leah Emilia Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Sandø, Fredrik Vatn Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Selvnes, Sverre Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Sommervold, Mats Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Sommervold, Siri Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Stenkløv, Eline Klubb Buvik IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Svinsås, Mari Solum Klubb Meldal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Thoresen, William Øie Klubb Børsa IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Ustad, Ottar Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Waagbø, Lotte Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Waagbø, Ulrik Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Walsøe, Jørgen Klubb Byaasen Skiklub Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Øyasæter, Jenny Sætre Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Øyasæter, Julian Sætre Klubb Orkdal IL Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Øyasæter, Eirin Klubb Orkanger IF Klasse 0-5 år Øvelse annet
Navn Øyasæter, Tiril Klubb Klasse 0-5 år Øvelse annet

6-12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Berdal, Ola Gangås Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Berdal, Astrid Gangås Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Bergsrønning, Jostein Berdal Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Bjørdalsbakke, Ida Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Bjørdalsbakke, Synne Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Bjørdalsbakke, Olav Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Blæstad, Agnes Midtlyng Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Brevik, Ola Strand Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Brevik, Johan Strand Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn By, Magnhild Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Eckhoff, River Nicolay Ingstadbjørg Klubb Strindheim IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Eliassen, Emma Strøm Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Eliassen, Vilja Strøm Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Eliassen, Sina Strøm Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Estenstad, Vetle Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Garberg, Tiril Mørkve Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Grandetrø, Signe Husby Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Groven, Sverre Klubb Buvik IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Groven, Ane Klubb Buvik IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Groven, Elise Klubb Buvik IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Groven, Kasper Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Haltbakk, Jørgen Hlynsson Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Hammer, Sakarias Jacobsen Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Haram, Karl Magnus Klubb Strindheim IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Harsvik, Ingrid Vatn Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Haugnes, Peder Koret Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Haugnes, Aksel Koret Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Heksem-Langseth, Anna Klubb Røros IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Heksem-Langseth, Elin Klubb Røros IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Helgemo, Kine Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Hildonen, Mikkel Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Hildonen, Linnéa Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Holien, Signe Emelie Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Husby, Edvard Frengen Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Husby, Alfred Frengen Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Kalstad, Erling Rikstad Klubb Meldal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Kalstad, Andreas Rikstad Klubb Meldal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Kanestrøm, Mari Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Kjerstad, Frida Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Kjønsvik, Amalie Klubb Kyrksæterøra IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Klungervik, Adrian Kjøren Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Klungervik, Casper Kjøren Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Koldgrov, Marius Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Loe, Astrid Klubb Dalguten IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Mellingseter, Ludvig Kojan Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Mørkve, Anne Grethe Austerheim Klubb Eldar IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Olsø-Aune, Karen Olava Klubb Byåsen IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Olsø-Aune, Mali Elvida Klubb Byåsen IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Riaunet, Maren Estenstad Klubb Buvik IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Riaunet, Peder Andreas Klubb Buvik IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Rogne, Kasper Elias Klubb Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Rogne, Pernille Sofie Klubb Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Røddesnes, Mikkel Jensen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Røddesnes, Isak Jensen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Sandø, Frida Vatn Klubb Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Selvnes, Ida Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Skjetne, Ingeborg Husby Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Skjetne, Andreas Husby Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Skjølberg, Viktoria Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Skjølberg, Anton Olav Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Skogvang, Sverre Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Skogvang, Sonja Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Skogvang, Sigurd Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Solbakk, Kristian Johannes Dahl Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Solstad, Kornelia Sætervold Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Stenkløv, Jonas Klubb Buvik IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Stensem, Solvei Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Sveistrup, Andreas Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Sveistrup, Simon Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Svinsås, Sondre Solum Klubb Meldal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Sætervold, Oskar Solstad Klubb Skaun IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Tangvik, Bent Smevoll Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Tangvik, Even Smevoll Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Thoresen, Varg Øie Klubb Børsa IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Volden, Thomas Sannes Klubb Krokstadøra IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Walsøe, Jørgen Klubb Byaasen Skiklub Klasse 6-12 år Øvelse annet
Navn Wormdal, Lilja Klubb Orkdal IL Klasse 6-12 år Øvelse annet
nif-epi04, 04
Foto: Beate Oma Dahle / NTB