Hopp til innhold

KM Klassisk

IF Ørn arrangerer KM Klassisk lørdag 29. januar. Det arrangeres kretsrenn for 6-12 år fra kl 11:00 og KM klassisk har første start 12>30. Se innbydelse for mer informasjon. Det vil bli etablert en egen smittevernplan for arrangementet som legges ut sammen med startlistene, etter at ordinær påmeldingsfrist har gått ut.

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jarseng
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettemeås, Mathias Staver Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teljebäck, Ludvig Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beitdokken, Erik Klubb Stridsklev IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeli-Dahl, Henrik Klubb Herkules Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gryt, Mikkel Klubb Herkules Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen-Wergeland, Emil Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teljebäck, Herman Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Celina Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gryt, Nikoline Klubb Herkules Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Kari Kaasin Klubb Herkules Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen-Wergeland, Ane Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onsøien, Pia Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeli-Dahl, Ane Klubb Herkules Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Kaja Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Signe Kaasin Klubb Herkules Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Vilma Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Tone Kaasin Klubb Herkules Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
nif-epi04, 04
VM snøsport