Hopp til innhold

Jarsengsprinten

IF Ørn arrangerer den tradisjonsrike Jarsengsprinten onsdag 2. februar 2022 (flyttet fra 5. januar grunnet covid-19 restriksjoner). Det er sprintrenn med prolog og finaler.

  • Når: 02.02.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Jarseng
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 02.02.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 02.02.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 02.02.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 02.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 02.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 02.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 02.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 02.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 02.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 02.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 02.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 02.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerva, Pål William Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Eirik Venheim Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Møllenhus, Anders Vårli Klubb Herkules Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Omholt, Emil Skagestad Klubb Hei IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boklund, Konrad Vium Klubb Herkules Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nomme, Aleksander Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Søli, Herman Ravn Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gryt, Mikkel Klubb Herkules Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen-Wergeland, Emil Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Garvik, Oliver Thorsby Klubb Hei IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogsgård, Emanuel Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdal, Øyvind Nokevje Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gryt, Nikoline Klubb Herkules Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Kari Kaasin Klubb Herkules Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martini, Tiril Hamre Klubb Herkules Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen-Wergeland, Ane Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kinn, Ingrid Aarhus Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Onsøien, Pia Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Kaja Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Martini, Maja Hamre Klubb Herkules Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Søli, Tuva Ravn Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Omholt, Helene Skagestad Klubb Hei IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellefsen, Anniken Klubb Herkules Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldstad, Vilma Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Tone Kaasin Klubb Herkules Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogsgård, Ingrid Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Siljan, Vilja Tuvasdatter Klubb Herkules Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stamland, Ida Sofie Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04