Hopp til innhold

Olympia Sport Cup, renn 2- Andeburennet 2022

Velkommen til Andeburennet 2022, i Storås skianlegg i Stokke. Rennet er et distanserenn i fristil med individuell start. Vi har tatt over arrangementet av renn 2 i Olympia Sport cup. Oppdatert informasjon finnes i invitasjonen, som ligger i eget dokument under.

  • Når: 30.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: 3160 Stokke
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km Startkontingent 170
Start 30.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 30.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km Startkontingent 170
Start 30.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 30.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Døvik, Tobias Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellefsen, Oleander Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melås, Elling Morin Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad-Eid, Johan Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Elias Holt Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorbjørnsrød, Fredrik Elias Klubb Nordre Sande IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorbjørnsrød, Christian Olai Klubb Nordre Sande IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Winsnes, Johan Marvik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldseth, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Even Munch Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Olaves Nakjem Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landfald, Even Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Noah Myhre Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ovesen, Leon Alexander Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavnum, Ulrik Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Jacob Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad-Eid, Halvard Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borg, Sigbjørn Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klavenes, Alf Holm Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindsverk, Oliver Klubb Svarstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furland, Sindre Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagland, Jesper Klubb Stokke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavnum, Jonas Klubb Stokke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehaug, Filip Holbo Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Beresford, Taran Lyn Klubb Høyjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brunberg, Mattis Gulliksen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Adrian Munch Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Døvik, Henrik Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gustavsen, Carl Henrik Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Liseth, Isak Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Furulund, Tallak Solberg Klubb Svarstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellesvik, Jens Erik Smith-Kielland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knoph, Philip Kjettorp Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Eskil Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rohde, Thomas Holm Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundby, Mathias Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveiten, Mats Klubb Svarstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frenvik, Martine Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Anna Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasle, Mille Dailey Klubb Larvik Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Lisa Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutzen, Olivia Klubb Stokke IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdøhl, Ildri Eide Klubb Stokke IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Overhalden, Emilie Wisthus Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Paul, Emma Elizabeth Klubb Stokke IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Carmen Synøve Klubb Svarstad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveite, Thilde Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kinn, Ingrid Aarhus Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solstad, Cecilie Hansen Klubb Svarstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjentland, Petra Karlsen Klubb Svarstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Kaja Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horntvedt, Hanna Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marte Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Idland, Mathilde Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Eline Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomsgård, Mille Kvillum Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Vilma Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasle, Mille Dailey Klubb Larvik Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalå, Madelen Christoffersen Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landfald, Eline Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Emily Sofie Sivås Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tandberg, Eiril Lauritzen Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
VM snøsport