Hopp til innhold

Meråkerrennet

Meråkerrennet

  • Når: 04.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fauchald, Kasper Hembre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjemse, Martin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knipenberg, Ludvik Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wechsung, Johan Ven Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Einvik, Konrad Viken Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjemse, Toralf Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Melvin Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoven, Ole Petter Øiestad Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Linus Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness-Jensen, Trym Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øhrbom, Snorre Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Eirik Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Håkon Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knipenberg, Johan Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeset, Ville Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Størseth, David Lillevold Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Simen Ringen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bollerud, Mille Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husvang, Mali Karin Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnå, Ane Størseth Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buland, Live Kristine Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossum, Mari Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Selma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tunset, Live Thun Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum, Elvira Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hals, Elvira Øyesvold Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakmark, Mattea Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gederaas, Maren Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langøygard, Live Marie Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sævik, Guro Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Volden, Nora Flotten Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Livik, Sigrid Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frisk, Emil Tørset Klubb Oppdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Yilmaz, Abdullah Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ahoniemi, Rasmus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02
Daniel Nordby