Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil

Etteranmelding er mulig online så lenge vi har ledige startnummer.____ Startlister legges ut om kvelden 9.12 på www.konnerud.no .Arrangementets facebookside: https://www.facebook.com/Konnerudrennet

  • Når: 11.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 15 år FH Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 11.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Edvardsen, Leo Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Sivert Ola Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håvie, Thomas Bendik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Liavaag, Maxander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasoly, Abdullah Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedberg, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerseth, Markus Hegdal Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svedberg, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Even Munch Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Magnus Lundsett Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gran-Stenersen, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovda, Kristoffer Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landfald, Even Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellemstrand, Nikolai Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Nikolai Løvås Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rist, Sindre Løvstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Martin Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen, Lukas Quarre Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Magnus Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Alexander Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Erlend Lundsett Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Karl Markus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Jacob Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Wilhelm Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglevik, Ole Henrik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paus, Albert Edison Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Anders Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år FH - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år FH Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langaas, Simen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Kristian Brendengen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vinda, Benjamin Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Sigurd Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Abelseth, Jonas Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bull-Gustavsen, Erik Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Digre, Edward James Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Faksvåg, Jakob Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldstad, Kasper Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, William Mork Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongslie, Even Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michalsen, Even Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Ulrik Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Haakon Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedberg, Mikkel Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Blom-Martin, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Cederqvist, Jo Mikael Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvenes, Ulrik Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiesen, Christian Næss Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Oscar Casillas Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rudi-Pedersen, Andreas Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare, Sjur Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Lavrans Dahl Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veum, Ulrik Berntsen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hennie Molland Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ebbesen, Celine Sofie Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Faksvåg, Jenny Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håvie, Andrea Johanne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Evelina Fredrika Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellemstrand, Savannah Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molenaar, Sofie Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opstad, Oda Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandli, Elida Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strande, Live Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blom-Martin, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Emilie Irene Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersrud, Amalie Lie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skare, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Sigrun Margrethe Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berger, Elise Kirkhusmo Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Malin Sofie Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Jenny Lykke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Takle, Kira Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vidal, Selma Opsahl Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Tiril Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksund, Sigrid Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tepstad, Johanne Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennhovd, Marie Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laache-Nygaard, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Ellinor Elvira Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Cederqvist, Eira Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Sonja Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Førland, Cecilia Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kullerud, Aleksandra Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Liavaag, Maiken Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellemstrand, Matilde Aleah Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Hedda Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Mathilde Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nelstrøm, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasoly, Basira Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Mathilde Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Julie Fredrikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Emilie Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenstvedt, Mille Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Veum, Hermine Berntsen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hedda Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aarvik, Ingrid Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Thirill Tråer Klubb Gransherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollevold, Oda Willersrud Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landfald, Eline Knutsen Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Mina Jahren Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnussen, Annika Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Michalsen, Ida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Paaske, Jenny Elisabeth Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Mari Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenstvedt, Sofie Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storm, Kajsa Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundet, Selma Louise Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tanberg, Filippa Knudsen Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveito, Hannah Nordnes Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wam-Klem, Mathea Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stav, Arian Flølo Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvsåker, Jakob Fiskaa Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indby, Ivar Hesselberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Spiridonov, Aleksandr Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Waaler, Magnus Olafsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Zanotto, Stefano Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
VM snøsport