Hopp til innhold

Samnangerrennet 2022

Velkomne til Samnangerrennet i skøyting i Totræna Vinterpark. Påmeldingsfrist innan onsdag 2. februar. Kl. 23:59. For løpende informasjon se henholdsvis: totræna.no

  • Når: 05.02.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tysse
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 05.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melkeråen, Markus Klubb Viking, TIF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Olsen, Jacob Klubb Samnanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Thomas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Benjamin Andrade Klubb Samnanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botnen, Jakob Aarekol Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Erstad, Olander Klubb Samnanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Halle Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hemre, Oskar Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hisdal, Simen Aasebø Klubb Samnanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holdhus, Martin Klubb Samnanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lønnebakken, Noah Raae Klubb Samnanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rykkje, Hans Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Sigurd Hystad Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellberg, Filip Klubb Os IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Olsen, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hemre, Leon Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langeland-Drevsjø, Nicholas Theo Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sangnes, Sivert Johannes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stuve, Even Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botnen, Johan Aarekol Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Drevsjø, Noah Langeland Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erstad, Sverre Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høysæter, Torvald Oma Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lønnebakken, Liam Raae Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Monclair, Linus Næsheim Klubb Røldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stuve, Jon Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drevsjø, Nathalie Langeland Klubb Samnanger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fanebust, Julia Klubb Samnanger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellskålnes, Vilde Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solstad, Lilli Aasheim Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Liva Skår Klubb Samnanger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsland, Rikke Hofsø Klubb Samnanger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fanebust, Sunniva Klubb Samnanger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermann-Fossli, Ebba Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellskålnes, Emma Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Alina Skår Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøland, Mari Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Tilde Hofsø Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermann-Fossli, Anna Klubb Uskedalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Selma Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestbø, Sunniva Henriksen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Thea Mathilde Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Espen Foseid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg-Olsen, Nils-Kristian Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Davidsen, Frank Georg Jørgensen Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovden, Joel Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Bjørn Christian Klubb Bergen Cykleklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Petter Havsgård Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Smith, Callum Rhys Patterson Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Svalbard Skimaraton