Hopp til innhold

Lillomarka rullen, Oslofjord cup jr 17 -20 år

Vi har nå åpnet for online etteranmelding i MinIdrett. Gjør oppmerksom på at det er egne seniorklasser for både kvinner og menn. Lillomarka SK arrangerer Lillomarka-Rullen 2021 4/9-21 som er ett renn i Oslofjord Cup 2021 Sted: Lillomarka Arena, Grorud

  • Når: 04.09.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.09.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinne senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alev, Alvar Johannes Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Beate Oma Dahle / NTB