Hopp til innhold

BLINK senior

OBS OBS deltagerbegrensninger Prolog fredag Kvinner 6 km klassisk og Menn 9 km klassisk

  • Når: 6.8 - 07.08.2021
  • Hvor: Sandnes
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.06.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.08.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.08.2021 Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinne senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Claudel, Delphine Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahlqvist, Maja Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dolci, Flora Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ducordeau, Juliette Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fraebel, Antonia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Janatova, Katerina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kveli, Laila Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Obiols, Carola Vila Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Quintin, Lena Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sorina, Tatiana Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stepanova, Veronika Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinne senior - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Claudel, Delphine Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Dahlqvist, Maja Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Dolci, Flora Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Ducordeau, Juliette Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Fraebel, Antonia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Janatova, Katerina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Quintin, Lena Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Sorina, Tatiana Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Stepanova, Veronika Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri

Menn senior - 14 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Bolger, Kevin Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Burman, Jens Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Chanavat, Lucas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Chautemps, Arnaud Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Chauvin, Valentin Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Chernousov, Ilya Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Clugnet, James Matthieu Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Esteve, Ireneau Altimiras Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Golberg, Pål Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Hoejlind, Gabriel Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Hoelgaard, Stian Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Holund, Hans Christer Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn JAY, Renaud Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Jouve, Richard Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Musgrave, Andrew Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn PERSSON, Nils Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Poromaa, William Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Rojo, Imanol Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Røthe, Sjur Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Svensson, Oskar Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 14 km klassisk

Menn senior - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Ragnar-Kristoffer Bragvin Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Bolger, Kevin Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Chanavat, Lucas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Chautemps, Arnaud Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Chauvin, Valentin Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Chernousov, Ilya Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Clugnet, James Matthieu Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Idland, Eirik Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn JAY, Renaud Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Jouve, Richard Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Musgrave, Andrew Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Skrede, Mathias Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
nif-epi04, 04
Foto: Gorm Kallestad /NTB