Hopp til innhold

Toppidrettsveka 2021

Senior: Det åpnes for fri påmelding, men det vil bli satt et tak på antall deltakere som gjør at smittevern og utøvernes sikkerhet blir ivaretatt. Eventuell rangering vil bli basert på gjeldende FIS punkter. På Hitra og på stakedistansen Brekka Opp vil også sammenlagtstillingen i Ski Classics bli en del av rangeringen. Det er mulig å melde seg på alle 4 distanser. Da velger man henholdsvis «Kvinner fellesstart klassisk» eller «Herrer fellesstart klassisk» Junior: Det er juniorklasse K19/20 og M19/20 på motbakkerennet Brekka Opp. Her kan man velge stake- eller skøytedistansen. Det er satt en begrensning på totalt 20 damer og 20 menn. NSF juniorlandslag er sikret deltakelse. Rangering utover det vil basere seg på gjeldende FIS punkter. Se oppdatert rangering på toppidrettsveka.no/info. De 3 beste fra stakekonkurransen og de 3 beste fra skøytekonkurransen i både dame-herreklassen på motbakkerennet er kvalifisert til å gå skiathlon i Knyken sammen med seniorene.

  • Når: 19.8 - 21.08.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Hitra, Aure, Knyken
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.08.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.08.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.08.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 595 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.08.2021 Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.08.2021 Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 595 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri

K 19/20 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk

Kvinne senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri

Kvinne senior - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk

Kvinne senior - 50 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Bratlie, Ingvild Marie Haug Klubb Rustad IL Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse 50 km klassisk felles

Kvinne senior - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk

Kvinne senior - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon

Kvinne senior - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri

M 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri

M 19/20 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk

Menn senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri

Menn senior - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Harv, Marius Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk

Menn senior - 50 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Harv, Marius Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Vartdal, Ludvig Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles

Menn senior - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk

Menn senior - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Harv, Marius Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Vartdal, Ludvig Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon

Menn senior - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Ragnar-Kristoffer Bragvin Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Beate Oma Dahle / NTB