Hopp til innhold

Hakadalsrennet Klassisk

Vi ønsker velkommen til Hakadalsrennet klassisk lørdag vi har alle klasser og er en del av Møller cup for 15-16år. Rennet går i vår 3km lange kunstsnøløype. Husk riktig klasse ved påmelding, født: 2006=16år, 2008=14år, 2010=12år, 2012=10år, 2014=8år. All informasjon om rennet finner dere på rennets hjemmeside. https://www.hakadal-il.no/langrennsgruppa/arr-side-langrenn/hakadalsrennet

  • Når: 18.12.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170
Start 18.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ness, Kristoffer Gerhard Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flækken, Jakob Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ataya, Melina Bakken Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04