Hopp til innhold

Storås rulleskifestival - KM 2021

Oseberg Skilag og Stokke IL ski ønsker velkommen til årets kretsmesterskap for Vestfold og Telemark Skikrets 2021. Dette ønsker vi å arrangere i en kombinasjon med Storås rulleskifestival. Her vil det være flere aktiviteter for både yngre og eldre garde. Lørdag: 12:00 - 16:00 - KM VTSK Intervall start klassisk NB: Det er klassisk på lørdag - også for de som skal gå 1 km! Søndag 10:30 - 13:00 - Turrenn rulleski klassisk fellesstart, 15 år og eldre Eget program utarbeides. Vi ønsker å etablere dette arrangementet som en tradisjon for VTSK sine skiløpere.

  • Når: 11.9 - 12.09.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Storås Langrennsstadion
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.09.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse FH Junior Kvinner Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.09.2021 Klasse FH Junior menn Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.09.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse G 8-9 år Øvelse 1km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse J 8-9 år Øvelse 1km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 11.09.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellefsen, Oleander Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabøe-Løvvold, Tinius Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frellumstad, Mathias Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8-9 år - 1km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knoph, Philip Kjettorp Klubb Runar, IL Klasse G 8-9 år Øvelse 1km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frellumstad, Celine Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frellumstad, Elise Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Horn, Veronica Klubb Ivrig, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Lisa Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkhus, Vilde Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Overhalden, Emilie Wisthus Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8-9 år - 1km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møller, Emily Sofie Sivås Klubb Runar, IL Klasse J 8-9 år Øvelse 1km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Magnus Klubb Stokke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Beate Oma Dahle / NTB