Hopp til innhold

Avlyst - SBM cup 2021

Pga. Koronasituasjonen i Fjord, er det ikke ønskelig med Kretsrenn på ski. Men Molde og Omegn IF tar over rennet, og arrangerer SBM Cup-renn ved Skaret Skisenter, lørdag 17 april. Se eget renn i terminlisten.

  • Når: 18.04.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: VALLDAL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.04.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 18.04.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 18.04.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 18.04.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 18.04.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 18.04.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 18.04.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 18.04.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 18.04.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 18.04.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 18.04.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 18.04.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Gorm Kallestad /NTB