Hopp til innhold

Strindheimsprinten

Velkommen til Strindheimsprinten 5.mars 2021. Dette er et sprintrenn i fristil for juniorer bosatt i Sør- og Nord-Trøndelag skikrets. Tidtaking kun i prolog - ingen tidtaking i finaleheatene. NB! Det tillates maks 1 ledsager/foresatt pr påmeldt utøver. Ledsager/foresatt må registrere oppmøte. Det mest effektive er å gjøre dette på forhånd via link på hjemmsiden www.strindheimski.no eller via arrangement på Strindheim Ski på Facebook. Også mulig å registrere ved adkomst stadion. Alle deltagere og oppmøtte vil være ansvarlig for å overholde avstandskravet på 1 meter og følge smittevernrådene

  • Når: 05.03.2021
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Sander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahoniemi, Rasmus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Campo, Fedele de Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Gorm Kallestad /NTB