Hopp til innhold

Strindheimrennet

Velkommen til Strindheimrennet 5.mars 2021 i Granåsen. Årets utgave av Strindheimrennet blir fra 13 år til og med junior. Intervallstart i alle klasser. Rennet er åpent for alle deltakere bosatt i Sør- og Nord-Trøndelag skikrets. NB! Det tillates maks 1 ledsager/foresatt pr påmeldt utøver. Ledsager/foresatt må registrere oppmøte. Det mest effektive er å gjøre dette på forhånd via hjemmesiden www.Strindheimski.no eller arrangement på Strindheim Ski på Facebook. Det er også mulig å registrere ved adkomst til stadion. Alle deltagere og oppmøtte vil være ansvarlig for å overholde avstandskravet på 1 meter og følge smittevernrådene Arrangmentet er flourfritt opp til 16 år.

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahoniemi, Rasmus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn de Campo, Fedele Kitson Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Beate Oma Dahle / NTB