Hopp til innhold

KM Sprintstafett klassisk

DELTAKERLISTENE ER NÅ TATT UT og startlister er publisert. Ved feil i startlister, meldes dette, på mail, til lenefaraasen@gmail.com Hernes IL og Strandbygda IL inviterer til KM Sprintstafett! 8-10 år mixstafett 3 løpere, 1 etappe hver på ca. 800 m. Lagnr. 1 - 11 starter kl. 0930, lagnr. 12 - 22 starter kl. 0950 og lagnr. 23-32 starter kl. 1010. 11-12 år sprintstafett med 2 løpere, 2 etapper hver, hver etappe ca. 800 m. KM klasser: 13/14 år 2 løpere, 2 etapper hver, hver etappe ca. 800 m. 15/16 år og kvinner JR, 2 løpere, 3 etapper hver, hver etappe ca. 970 m Menn JR, 2 løpere, 3 etapper hver, hver etappe ca 1 150 m. Seniorklassene utgår grunnet nasjonale smittevernregler. Smittevernregler, program, kohorter, startlister og løypekart er nå lagt ut. Følg også arrangementet på FB, der vil alle kart, startlister, program med mer legges ut fortløpende. VELKOMMEN TIL KM SPRINTSTAFETT PÅ VARDEN I HERNES!

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Hernes, Elverum
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner FH Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 260
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Menn FH Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 260
Start 20.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Nybygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Brokke, Ludvig Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Flisen, Ine Ødegården Klubb Hernes IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Åslia Skilag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Olsen, Olav Knarvik Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Schulstadsveen, Johan Tange Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Steien, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Tveiten, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ulvebne, Bo Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk

G 13-14 - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Amundsen, Even Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Benterud Tveter, Henrik Klubb Oppstad IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hogseth-Foss, Joakim Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kornstad, Johannes Finstad Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Krogstie, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk

G 15-16 - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Åslia Skilag Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk

J 11-12 - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Hedda Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holmen-Storslett, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Huuse, Lotta Ihrstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hørsand, Marta Klubb Ilseng IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Løvberg, Solvår Knippa Klubb Hernes IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Møystad, Pia Nygard Klubb Hernes IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ottinsen-Åsen, Tirill Klubb Ilseng IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rud, Maren Bleken Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skeie-Nilsen, Julie Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett klassisk

J 13-14 - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Oppstad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lunde, Camilla Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Restad-Amundrud, Sunniva Klubb MjøsSki Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rud, Mina Bleken Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Solberg, Mari Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stenseth, Adelin Klubb Ottestad IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sundal, Ingvild Klubb Åslia Skilag Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett klassisk

J 15-16 - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett klassisk

Kvinner junior - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Glomsås, Hannah Klubb Oppstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett klassisk

Menn junior - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bjørnseth, Charles Sebastian Klubb Granli IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lindtveit, Theodor Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett klassisk

Mix 8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Elise Høimoen Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Marie Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Nora Vestlund Klubb Ilseng IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergjordet, Tilde Aspmodal Klubb Vaaler IF Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenden, Ludvik Nyengen Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Agnes Bakkestuen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brokke, Edvin Andreassen Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busterud-Storvik, Marianne Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Druglimo, Ella Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engehaugen, Oscar Sjølie Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engehaugen, Simon Sjølie Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Martine Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosserud, Trym Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaare, Jon Phillip Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaustad, Astrid Mathilde Aasbrein Klubb Ilseng IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjermundshaug, Georg Fjellberg Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjermundshaug, Håkon Fjellberg Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjørlihagen, Andrine Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grinaker, Mia Juliane Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønkilen, Thea Madelen Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Oppstad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harviken, Juul August Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husebø, Iver Nicolai Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huserbråten, Isabell Næss Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huuse-Røneid, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hørsand, Hans Klubb Ilseng IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hørsand, Oda Klubb Ilseng IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Joramo-Forsberg, Kevin Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Didrik Andersen Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karsberg-Jensen, Jenny Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karstad, David Josef Klubb Ottestad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kazemba, Stella Fjeldstad Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjæstad, Asbjørn Nysted Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjørven, Lars Sandberg Klubb Ottestad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvilvang-Gjelseth, Hermine Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Marius Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Luseter-Fleischer, Amalie Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Luseter-Fleischer, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrvold, Theo Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nydal, Thomas Klubb Ilseng IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olbergsveen, Frida Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Madeleine Brenden Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Sebastian Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Axel Bekk Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsahl, Syver Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ottem, Martin Engen Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Persson, Emma Klubb Magnor UL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reistad, Børge Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røe, Håkon Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønningen, Markus Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røsten, Theodor Dahlen Klubb Ottestad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanderlien, Max Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saug, Petter Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schulstadsveen, Jenny Tange Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaret, Maja Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeset, Julie Gjessing Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenberg, Esther Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sund, Sander Øverby Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Oppstad IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søberg, Matheo Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørby, Miranda Margareta Severinsson Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tardel, Maxim Klubb Vaaler IF Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollersrud, Ludvig Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollersrud, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tremoen, Amalie Hårdnes Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Urdal, Aune Bjørnssønn Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Urset, Kristian Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Urset, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Walberg-Olstad, August Christian Hillestad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaarden, Ingrid Morken Klubb Hernes IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øvergaard-Skjold, Natalie Klubb Ilseng IL Klasse Mix 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01
Foto: Gorm Kallestad /NTB