Hopp til innhold

Oslofjordcup Kongsberg- AVLYST/UTSATT

NB! Rennene er avlyst/utsatt på ubestemt tid. Nye regler og alle arrangement innstilles inntil videre. OslofjordCup har blitt oppgradert til FIS renn, det betyr at alle løpere må ha aktiv FIS kode. Vi ser at mange løpere ikke har dette og det må man ha for å kunne stille til start. Signert AD skjema må sendes til asgeir@skiforbundet.no snarest. Se vedlagt skjema IL Skrim Ski i samarbeid med Eiker Ski ønsker velkommen til Oslofjordcup 2021 for junior på Heistadmoen, Kongsberg. Rennet vil gå i individuell start fristil. Arrangementet blir fordelt på 2 kohorter lørdag, K18 - K19/20 og M19/20 og 2 kohorter søndag K17 - M17 og M18. Det er INGEN mulighet for etteranmelding. Antall og fordeling av ledsagere vil vi komme tilbake til etter påmeldingsfristen.

  • Når: 23.1 - 24.01.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Møller, Dina Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hals, Camilla Helene Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Utistog Klubb Vinje IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Kielland Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Darre-Næss, Martin Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eidissen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Felix Fürst Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rusten, Sivert Kristian Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vinda, Jonathan Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvsåker, Jakob Fiskaa Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Edvard Røsholt Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Emil Knutsen Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree-Trandum, Erlend Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sogn-Larssen, Lauritz Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vold, Fredrik Vogt Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bergan, Brage Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gaastjønn, Eivind Klubb Åmdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kragh, Vemund Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Maurnes, Tobias Woldseth Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mortensen, Sondre Østraat Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Olav Aukan Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Østbu, Fredrik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold / NTB