Hopp til innhold

UTSATT! KM Korlevoll friteknikk

Grunna nye retningslinjer, så må kretsrenn utgå, sidan deltaking ikkje skal gå på tvers av kommunegrenser for denne perioden, gjeldane frå 20. januar inntil nye retningslinjer etter 31. januar. Korlevoll IL ønsker velkommen til KM fri teknikk lørdag 30. januar. Start fra 11.00 (Kohort A) på Korlevoll skistadion. Se innbydelse for mer info. :-)

  • Når: 30.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Korlevoll
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Kohort C smørere Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Viljar Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Peder Sundal Klubb Rosendal TL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utne, Cecilie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Utne, Amalie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kohort A ledere 8 til 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Stig Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Galaaen, Berit Marie Klubb Voss IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Reinertsen, Per Lasse Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Reme, Hilde Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Utne, Øyvind Klubb Rosendal TL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet

Kohort B ledere 15 år og eldre - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eek-Jensen, Carl Frederik Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Flatebø, Reidar Klubb Vargar IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Kvarme, Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet

Kohort C smørere - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukaas, Andreas Klubb Fana IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Martinsen, Ole Jacob Klubb Fana IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Røthe, Stig Gunnar Klubb Voss IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Stian Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Bjørn Christian Klubb Bergen Cykleklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB