Hopp til innhold

Furnesrennet - AVLYST

AVLYST på bakrunn av regjeringens smitteverntiltak av 18. januar. Ringsaker kommune følger de nasjonale rettningslinjene. Arrangeres med enkeltstart, 30 sek. intervallstart i fristil. Ett klassisk-spor tilgjengelig.

  • Når: 23.01.2021
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Nybygda skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 23.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 23.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 23.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 23.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 23.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlsveen, Adrian Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiby-Byggstøyl, Adrian Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørmo, Mathias Abrahamsen Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Leon Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grythe, Mattis Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Sebastian Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveter, Mikkel Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hedda Åslund Klubb Åslia Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingen, Amalie Vestues Klubb Trysilgutten IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Leah Kristiansen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveter, Erle Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB