Hopp til innhold

UTSATT Oslofjordcup 2021 OSLO

Osloford Cup Oslo er utsatt. Ny dato kommer. Velkommen til Oslofjordcup 2021 OSLO for junior. Vi arrangerer klassisk sprint på Linnerudkollen. Et samarbeidsrenn mellom klubbene i Oslo. Rennet fordeles på to dager med kohorter. Vi kommer tilbake til fordelingen. Dette er et samarbeid med rennet på Åsen samme helg. Smittevernplan og informasjon kommer. Foreløpig en overordnet informasjon på NSF sidene. Selve Oslofjord cup er et samarbeid mellom kretsene Akershus, Buskerud, Vestsfold-Telemark, Østfold og Oslo. Kun utøvere fra disse kretsene kan delta. Ingen etteranmelding NSF: https://www.skiforbundet.no/oslo/nyhetsarkiv/?npid=119140&page=Oslofjord+Cup+2021 Det blir ikke anledning for foresatte til å være med på rennet. Vi arrangerer dette som et lukket kohortrenn, med adgangsbevis.

  • Når: 23.1 - 24.01.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Linnerudkolllen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Lyn Klubbhus, Olav M Troviks vei 13 0864 OSLO
  • Telefon: 90199869
  • E-post: post@lynski.no
  • Kontonummer: 16075650373
  • Hjemmeside: http://www.lynski.no
  • Koordinator: Aage Hagen
  • Koordinator: Annik Bjørndal
  • Rennleder: Jørn Erik Schrøder
  • TD: Frode Viste

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Kielland Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04