Hopp til innhold

Veldrerennet klassisk sprint - TC-5

Renn 5 i kretscupen; Trysilcup. Det er usikre tider med arrangementer og antall deltagere. Foreløpig plan er å dele arrangementet i 3 puljer, der hver pulje fullfører sine løp og forlater arenaen før neste ankommer. Pulje 1: 15-16 år, junior og senior (150 deltagere?) – fullt sprintprogram Pulje 2: 8-10 år (100 deltagere?) – en runde Pulje 3: 11-14 år (150 deltagere?) – prolog og finaler Det kan bli endringer i klassefordelingen innenfor puljene og sammenslåing av klasser. Antall deltagere innfor de ulike puljene er usikre og vil tilpasses nasjonale og lokale retningslinjer. Kretsens løpere vil prioriteres hvis det blir deltagerbegrensninger.

  • Når: 06.02.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Veldre sag
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Synstad, Henning Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Restad-Amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boye, Asbjørn Christian Hedebo Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB