Hopp til innhold

AVLYST Rossignolrennet 2021 (Søndag 14/2 utøvere fra 13 år tom senior)

Lillomarka har besluttet å avlyse rennet Rennet er kun åpnet for utøvere fra klubber i Oslo. Utøvere i J/G 13 og 14 år er flyttet til søndagens renn. Rossignolrennet deles over to dager, dag to er for løpere i alderen 13 år t.o.m. senior som blir delt opp i to kohorter. Maksimalt 200 per kohort. Rossignolrennet gjennomføres med puljestart med inntil 10 løpere i hver pulje med god avstand på start. Hver kohort er tildelt egen ankomsttid til parkering/arenaen, og skal ha forlatt arenaen og parkeringen etter tider angitt i rennprogrammet. Det er ikke tilgang for publikum eller foreldre på selve arenaen. Kun et gitt antall ledere per klubb. Foreldre må vente i bilene eller på angitte plasser utenfor arenaen. Smøring av ski bør fortrinnsvis gjøres hjemme eller ved bilen. Vi vil tilby smøreservice under rennet, og muligheter for å kunne låne smørefrie Rossignol rennski. Klubbene får tildelt egne områder hvor de finner sine startnummer. Se Innbydelsen for mer informasjon

  • Når: 14.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkhaug, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Helstad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rasch-Olsen, Morten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høyerholt, Frederick Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Paulsen, Simen Skeide Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bartnes, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jebsen, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
nif-epi04, 04