Hopp til innhold

Rossignolrennet 2021 (Lørdag 13/2 utøvere 8 år tom 12 år)

Rennet er kun åpnet for utøvere fra klubber i Oslo. Merk at klassene 13-14 år nå må gå søndagens renn. Rossignolrennet deles over to dager, dag en er for løpere i alderen 8 t.o.m. 12 år. som blir delt opp i to kohorter. Maksimalt 200 per kohort. Fra 11 år gjennomføres Rossignolrennet med puljestart med inntil 10 løpere i hver pulje med god avstand på start. Hver kohort er tildelt egen ankomsttid til parkering/arenaen, og skal ha forlatt arenaen og parkeringen etter tider angitt i rennprogrammet. Det er ikke tilgang for publikum eller foreldre på selve arenaen. Kun et gitt antall ledere per klubb. Foreldre må vente i bilene eller på angitte plasser utenfor arenaen. Smøring av ski bør fortrinnsvis gjøres hjemme eller ved bilen. Vi vil tilby smøreservice under rennet, og muligheter for å kunne låne smørefrie Rossignol rennski. Klubbene vil få tildelt egne merkede områder på arenaen hvor dere vil finne klubbens statnummre. Se Innbydelsen for mer informsjon

  • Når: 13.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse Special Olympics Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Timian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landsbakken, Mattis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næssvik, Axel Skrøppa Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olivier, Sindre Dahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seielstad, Yannis Pereira Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hjelm, Sondre Hanshus Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannessen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Benserud, Knut Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wedum, Axel Kristian Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Winterhalder, Leo Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fontenelle, Christopher Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Sigurd Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rykke, Fredrick Maximilian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seielstad, Jens Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vagrum, Christian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Isak Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eiriksson, Trym Riis Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegertun, David Sandvand Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Mateo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ugland, Magnus Ernst Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Julie Bakken Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Celine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Oda Juliane Sletten Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybru, Leonora Aakre Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stræth, Sofie Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Andersen, Lotte Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haagensen, Leah Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lundstein, Linnéa Gulle Marléne Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rykke, Claire Louise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sundnes, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindhom, Tilde Juliane Nymann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Matsson, Amanda Bekteshi Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Elisa Sofie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rykke, Valerie Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Winterhalder, Frida Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Special Olympics - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Aurora Klubb Bækkelagets SK Klasse Special Olympics Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirevåg-Nordengen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse Special Olympics Øvelse 2 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold / NTB