Hopp til innhold

UTSATT Njårdrennet 2021 - SNØCUP

Rennet er AVLYST på denne datoen grunnet smittesituasjonen i Oslo., Njård vil pføe å finne en ny dato for rennet - informasjon kommer

  • Når: 16.01.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Benyamin Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Amalie Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Motzfeldt, Julie Marie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Zwick, Vivian Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
nif-epi04, 04