Hopp til innhold

Sonerenn, Kvaløysletta (AVLYST)

Sonerennet må dessverre avlyses. Ny smittevernregler fra Regjeringen medfører at det ikke kan arrangeres renn med deltakere fra flere klubber.

  • Når: 23.01.2021
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mäki-Persen, Oskar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Eskil Marinius Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schipschack, Tage Emil Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimlund-Kristoffersen, Hermann Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindquister, Einar Vangen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moan, Fredrik Tøllefsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warvik, William Johnsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Bransfjell, Aanta Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ehlich, Jonas Emil Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Klausen, Theodor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Arntzen, Tobias Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Woldstad, Sturla Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimlund-Kristoffersen, Magne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakola-Lerchenmüller, Leo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Carl Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ehlich, Lea Marie Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanssen, Anna Jullum Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Liljegren, Sunniva Veum Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moldes-Jørgensen, Inés Aurora Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Arntzen, Sunniva Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Rochmann, Kornelia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Solveig Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Ida Elvestad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skimmeli, Elle Márja Brattland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vars, Siren Lykke Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Signe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaski, Andrine Johanne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgeland, Frøya Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Johanna Figenschau Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-rochmann, Elivia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Liljegren, Vaarin Veum Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindquister, Anne Vangen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund-Anfinsen, Iris Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Prøsch-Bilden, Ela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Oda Josefine Klubb Bjerkvik IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB