Hopp til innhold

AVLYST Hemingrennet

Etter nøye vurderinger må Heming dessverre informere om at årets Hemingstafett og Hemingrenn er avlyst/utsatt. Mer info i nyhetssak på hjemmesiden vår: https://www.heming.no/Langrenn.html?actions=2087:content&idc=1697

  • Når: 17.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egeberg, Anders Blich Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnson, Patrik Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grosch, Theo Solbakken Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jordhøy, Gaute Hermansen Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolderup, Herman Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolderup, Gustav Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lian, Aksel Lund Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mcardle, Cathal Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olivier, Sindre Dahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Preus, Oliver Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommer, Håkon Nyeggen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Oskar Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taule, Isac Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Endresen, Håkon Iver Stendahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglesang, Jacob Løvdahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiel-Bjørnskau, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aass, Mikkel Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Knut Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidissen, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grosch, Frikk Solbakken Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Sannes, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melleby, Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Benjamin Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Samuel Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuen, Kristoffer Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bråten, Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Johan Halsne Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reisegg, Jørgen Holbø Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zwick, Oliver Forbes Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Lavrans Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bachke, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Jacob Haugen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eiriksson, Trym Riis Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglesang, Thomas Løvdahl Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Galteland, Olav Handal Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegertun, David Sandvand Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Petter Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Keiserud, Kristian Welo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rykke, Fredrick Maximilian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slotterøy, Sivert Brække Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, Frantz Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walther-Jensen, Theodor Sylvester Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiel-Bjørnskau, Carl Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aall, Hennie Brenna Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Savanna Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Liv Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Eira Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Denise Doble Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Oda Juliane Sletten Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Peters, Emily Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg-Østensvik, Julia Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thoresen, Helene Bratlie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn von Zernichow, Anna Filippa Engelstad Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhmer, Kristin Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Elfride Haugen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rykke, Claire Louise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Werring Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Nora Werring Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gray, Ada Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Celine Egeland Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Madeleine Ræder Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jordhøy, Nora Hermansen Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tornes, Frida Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, Carla Haavind Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik-Hansen, Mia Victoria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zernichow, Maria von Engelstad Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvenskiold, Victoria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Hedda Josephine Troye Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Penny Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meyer, Nora Elisabeth Grave Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Viktoria Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rykke, Valerie Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
nif-epi04, 04