Hopp til innhold

Avlyst - OSMARKARENNET SBM cup 5 KRETSMESTERSKAP

Osmarka IL melder at de dessverre må avlyse lørdagens SBM Cuprenn pga sterk kulde. Osmarkarennet SBM cup 5 Kretsrenn er ein del av KM dobbelthelg saman med MOI. 16.1 er det KM fristil distanse med individuell start på Osmarka og 17.1 er det KM sprint klassisk i Molde på Skaret. Rennleder Leif Ståle Engdahl 90117897 TD:Helge Bjørsvik

  • Når: 16.01.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Osmarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Habostad, Johan Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Højlund, Birk Skovgård Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegård, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hafskjær, Noah Schjølberg Klubb Osmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mundal, Sofie Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Hilma Nikoline Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mork, Bettina Klubb Emblem IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mundal, Synne Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Thelma Hermine Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Orset, Maria Ustad Klubb Torvikbukt IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 4 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspås, Ola Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dahlen, Helge Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dahlen, Asbjørn Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoem, Kjell Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Højlund, Jakob Skovgård Klubb Stranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sandhaug, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulset, Nils Erik Klubb Tingvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vaagen, Marius Tjelde Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles

Trenere-Foreldre-Støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Petter Inge Klubb Osmarka IL Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Fuglem, Jan Ole Klubb Valldal IL Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Glomnes, Magne Eivind Klubb Valldal IL Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Hagset, Hanne-Merete Klubb Molde og Omegn IF Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB