Hopp til innhold

Avlyst - Moelvenrennet 2021 - TC-2

AVLYST - Grunnet nye presiseringer i nasjonale retningslinjer fram til 19. januar er vi av kommunelegen i dag 08.01.2020 bedt om å avlyse Moelvenrennet kommende helg. Vi beklager dette, men dessverre utenfor vår makt som arrangør. Vi har jobbet hardt for å kunne legge til rette for skirenn med godt smittevern. Oppdatert info 30.12.2020. Hedmark Skikrets følger presiseringer for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Med bakgrunn i de gjeldende kommunale Covid-19 retningslinjer der det pr. nå er begrensninger på maks 100 pr. kohort må vi dessverre begrense deltakelsen til utøvere fra Hedmark Skikrets. Informasjon til alle påmeldte utenfor Hedmark Skikrets vil bli sendt ut. Moelvenrennet er renn nr.2 i kretscupen; Trysil-Cup. Arrangeres med enkeltstart, 30 sek. startintervall i fristil. (Ikke jaktstart etter Sjusjørennet). Inndeles i 3 kohorter med max. 100 deltagere pr. kohort. "Knøtterenn" for de yngste blir ikke arrangert. Påmeldingen er nå stengt for flere deltagere.

  • Når: 10.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen Idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 10.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 10.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 10.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 10.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ensby, Herman Andreas Sund Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogsveen, Arne Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mengshoel, Eljar Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tiller, Dennis Hagen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mengshoel, Eugen Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brotangen, Theodor Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øveråsen, Nora Marie Surnflødt Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordet, Agnes Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB