Hopp til innhold

AVLYST SNØ-cup Klassisk Sprint

  • Når: 07.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: FREDRIKSTAD SKIARENA
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 07.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 07.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 07.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 07.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 07.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 07.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB