Hopp til innhold

Madshussprinten

Den tradisjonsrike madshussprinten som er en del av Madshus uka

  • Når: 14.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Biri
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hval-Granlund, Even Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbu KK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Lina Wang Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB