Hopp til innhold

UTSATT KM SKAGEN Oslo Sprint 2021

Det er med tungt hjerte vi må informere om at KM SKAGEN OSLO SPRINT 2021 er avlyst/utsatt. Vi har fått en klar beskjed fra smittevernoverlegen og arrangementskontoret i kommunen om at rennet ikke skal arrangeres. Beskjeden kom i dag, 6/1. Rennkomiteen har nedlagt et betydelig arbeid for å lage en gjennomføringsplan for rennet som er innenfor smittevernreglementet. Slik det så ut før nyttår hadde vi klart det, og Smittevernoverlegen i Oslo anbefalte gjennomføring da vi la fram planene før jul. Med ny økning i smittetallene og innstramningene som kom 3/1 lar det seg ikke lenger gjøre. Vi forholder oss selvsagt til dette. Lyn ski har et sterkt ønske om å arrangere gode skirenn for ivrige unge løpere, men nå er det viktigst å bidra til dugnaden for å hindre smittespredning. Vi håper imidlertid å finne en ny dato senere i vinter dersom det lettes på smitteverntiltakene. Med beste hilsen Annik Bjørndal Trond Michelsen Daglig leder Lyn ski Rennleder KM Skagen Oslo spr

  • Når: 09.01.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Sognsvann Snøpark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarflot, August Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brandsnes, Jacob Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Thomas Ottesen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Jonas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kolderup, Alexander Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mero-Hauge, Kasper Chamberlain Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skarpaas, Andreas Bergkåsa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tærud-halvorsen, Brage Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Benserud, Knut Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Blomfeldt, Anton Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brandanger, Mikkel Alhaug Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Johannes Martin Walhovd Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Lars August Deichman Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fodstad, Jonathan Björck Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Havnes, Eskil Ree Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langmoen, Sondre Juel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leopolder, August Myklebust Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Melleby, Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebust, Ole Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Noer, Jens Vilmer Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordstrand, Johannes Teofilo Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rosenlund, Jonas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Standal, Knut Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thuen, Kristoffer Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vatsgar, Matteus Ølnes Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Waage, Ingmar Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Axel Kristian Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Winterhalder, Leo Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Lyder Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bråten, Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klouman, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hafskjold, Eskil Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hanoa, Alexander Giertsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Christian Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Frederick Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klouman, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke-Fagervold, Theodor Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vigdal, Elias Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Lotte Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brudvik, Maria Elena Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fernander, Leah Strand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Garberg, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Graff, Ada Svanevik Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Pernille Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Maurstad, Vilja Moe Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olson, Maya Helena Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rødseth, Heddy Tjaberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Suvatne, Anna Lydia Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Taasen, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Hedda Werring Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Nora Werring Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bruusgaard, Lilly Bø Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Claudi, Clara Skatvedt Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jordhøy, Nora Hermansen Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løvdal, Eugenia Mack Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mansfield, Liv-Amalie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Markussen, Emilie Hernæs Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Maya Ishimaru Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olafsson, Linnea Gangeskar Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Martine Wølneberg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sundnes, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svane-Fyhn, Anna Charlotte Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vik-Hansen, Mia Victoria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vines, Asta Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brod, Gwenaelle Witsø Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Falck, Mathilde Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Ingrid Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hovda, Gabriella Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lambine, Marion Kleivstul Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Alma Bjørkelund Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsbø, Signe Yue Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rygh, Josefine Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Løvenskiold, Victoria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Woodhouse, Viktoria Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Karoline Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Motzfeldt, Julie Marie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vestøl, Alma Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Zwick, Vivian Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Stella Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Watndal, Jenny Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen/NTB