Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil 12-14.3.2021

Pass på at du melder deg på i riktig årsklasse og klubb. F.eks er du født 2011 skal du melde deg på i klasse 10 år- hvor mange år du blir i 2021. Melder du deg i feil klasse vil arr melde deg av og du må melde deg på nytt. Konnerudrennet er åpnet med maks antall per klasse. Det åpnes i utgangspunktet for alle, men dette kan måtte endres i etterkant.Påmeldte over maks antall per klasse blir avmeldt av arrangør. Dette antallet tas det også forbehold om og kan bli endret.NB: Støtteapparat vil få en egen “klasse” for påmelding. Men denne påmeldingen vil åpne etter løper påmelding er stengt. Oppdatert info:https://www.konnerud.no/ski/2020/12/03/velkommen-til-konnerudrennet-2020/

  • Når: 12.3 - 14.03.2021
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 12.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Knut-Eirik Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Ludvik Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Monstad, Peder Malm Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørck, Theodor Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hveding, Philip Holmberg Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare, Sjur Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Ole Flekstad Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nohre-solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasoly, Abdullah Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dankworth, Savanna Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelvoorn, Liv Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hveding, Caroline Holmberg Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jagdum, Kari Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Malin Sofie Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Jenny Lykke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skikstein, Vilde Portaas Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stephensen, Ada Torp Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelvoorn, Penny Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Ida Cecilie Klubb Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollevold, Oda Willersrud Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnussen, Annika Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Parrett, Thea Isabella Klubb Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Åshammer, Vilde Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opstad, Oda Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandli, Elida Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Ole Martin Wold / NTB