Hopp til innhold

Ragdesprinten

Rennet er kun åpent for løpere fra klubber i Oslo skikrets, med unntak for registrerte deltakere i SNØ cup. Gjeldende regler/anbefalinger/smittevernhensyn er gjeldende til enhver tid, selv om dette ikke kommer til uttrykk i invitasjonen. Påmeldingen kan stenges før påmeldingsfristen. Invitasjon og øvrig informasjon publiseres på arrangementets nettsider: https://www.kjelsaas.no/events/p/1000048112/ragdesprinten

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Linderudkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benserud, Knut Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Winterhalder, Leo Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Paulsen, Simen Skeide Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Høistad, Jacob Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vestøl, Alma Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Stella Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB