Hopp til innhold

AVLYST Kretsmesterskap Oslo

01.03: Gitt siste utvikling i smitteverntiltak blir vi dessverre nødt til å avlyse KM. KM er flyttet fra 30-31 januar. Påmeldte får informasjon fra arrangør Invitasjon finnes på arrangementets nettsider: https://www.kjelsaas.no/events/p/1000048111/kretsmesterskap-langrenn Klassisk stil. Rennet er KUN åpent for løpere fra Oslo skikrets. Første start kl 09:00 (kohort 1) og 13:00 (kohort 2), både lørdag og søndag. Fluorforbud for alle tom 16 år i henhold til Skiforbundets regler. Junior og seniorløpere oppfordres også til å smøre fluorfritt. Påmeldingen kan stenges før påmeldingsfristen hvis rennet blir fulltegnet. Gjeldende regler/anbefalinger/smittevernhensyn er gjeldende til enhver tid, selv om dette ikke kommer til uttrykk i invitasjonen.

  • Når: 13.3 - 14.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Linderudkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 13 Kjelsås 0411 OSLO
  • Telefon: 91911913
  • E-post: langrenn@kjelsaas.no
  • Kontonummer: 9492 05 15724
  • Hjemmeside: http://www.kjelsaas.no
  • TD: Barbro Tomter Dahlen
  • Rennleder: Øystein Rune Tandberg
  • Ass. TD: Frode Viste

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Sigurd Løken Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kampli, Petter Stene Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasch-Olsen, Morten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Paulsen, Simen Skeide Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolosova, Sofie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Motzfeldt, Julie Marie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestøl, Alma Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Marikken Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Kristiane Almeland Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michaelsen, Fernando Haugen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04