Hopp til innhold

UTSATT - Hedmark KM fristil TC-4

Ny dato avhenger av vider covid-restriksjoner. Velkommen til KM distanserenn fristil på Magnor. Hedmark skikrets følger regler for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Rennet står foreløpig åpent, avgjørelse om rennet kan avholdes faller mandag 25.01. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Hedmark Skikrets, er begrenset til deltagere fra klubber i Innlandet fylke (Hedmark og Oppland Skikretser) samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor Innlandet fylke (for eksempel skoleelever og studenter). Disse må i tillegg sende epost med nødvendig informasjon til torgrim.finsrud@gmail.com for å unngå strykning. Påmelding for støtteapparat vil komme da vi vet hvilke utøvere som får gå. Første mann til mølla for løpere. Ytterligere informasjon legges fortløpende ut på Magnorski.no.

  • Når: 31.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Magnor
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 31.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 31.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 31.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri
Navn Skårer, Abel Matheo Moltzau Klubb Granli IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Lars Henrik Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slaastad, Ole Marius Karterud Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Skarnes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kordal-Haugen, Adrian Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buvarp, Jakob Tapper Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gomsrud, Hroar Aleksander Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gomsrud, Tor Kristian Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsson, Mari Klubb Kjellmyra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnerud, Nora Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingen, Amalie Vestues Klubb Trysilgutten IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Persson, Emma Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skårer, Liv Aline Moltzau Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Boye, Asbjørn Christian Hedebo Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB