Hopp til innhold

Åpen juniorsamling 23-25 oktober

Heimdal Vgs og Sør Trøndelag skikrets inviterer til åpen junior samling i Tronheim 23.-25. oktober. Det vil være en egen påmelding for Bråtesten lørdag. Mer info i samlings planen. Samlingsplan ligger vedlagt under siden med påmelding

  • Når: 23.10 - 25.10.2020
  • Hvor: TRONDHEIM
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.10.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.10.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Samling Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.10.2020 Klasse Menn junior Øvelse Samling Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling

Menn junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
NIF-EPI02, 02
Foto: Beate Oma Dahle / NTB