Hopp til innhold

Rindalsrennet - (Midtnorsk juniorcup - Sparebank1 Cup 1)

Oppdatering 27. desember: Rindalsrennet blir arrangert med arena i Helgetunmarka. Vi har fått til en runde på 4,2 km, og har besluttet at alle klasser går lenger enn det som står på terminlista. Se nettsiden for mer informasjon! Oppdatert arrangementsmanual/smittevernplan ligger som vedlegg under.

  • Når: 28.12.2020
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grevskott, Mari Andrea Kilskar Klubb Frol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lynum, Amanda Kvernmo Klubb Orkanger IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Striger, Celina Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øien, Kristine Hokseng Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kastås-Asbøll, Emil Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solum, Oscar Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyvold, Samuel Stig Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aspenes, Knut Dahlen Klubb Skatval Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aune, Christian Fjærli Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hedegart, Einar Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tungen, Arnt Johan Klubb Orkdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aspenes, Sverre Dahlen Klubb Skatval Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ayala Zavaleta, Juan Carlos Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Garli, Odin Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseng, Ørjan Klubb Røros IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Schjølberg, Anders Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulset, Nils Erik Klubb Tingvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Beate Oma Dahle / NTB