Hopp til innhold

Størenrennet

NB! Ved påmelding i minidrett, husk å endre klasse. Siste sesongs klasse-inndeling henger igjen i systemet. Eksempelvis skal deltaker født i 2013, dvs fyller 8 år i 2021, meldes på i klasse 8 år. 05.12: Rennet flyttes til Enodd skiarena i Budal. Pr. nå fine forhold, litt lort og rusk i løypa. Følg med på vår hjemmeside for løpende info. NB! Ser det har sneket seg inn feil distanse på J13 og 14, korrekt skal være 3 km Velkommen til Størenrennet som i år arrangeres i fri teknikk. Vedlagt invitasjon med de viktigste punkter fra plan for smittevern som pr. 20.11 er godkjent av kommuneoverlege. NB! Pga covid-19 har vi etter dialog med kommuneoverlege, kommet frem til at rennet er åpent for utøvere fra Midt Norge. Midt Norge dekker Trøndelag, Møre og Romsdal og Nord Østerdal. Utøvere tilknyttet videregående skole i regionen med landslinje langrenn regnes som Midt Norske utøvere.

  • Når: 13.12.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Budal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Oda Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Siri Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Mia Klubb Budal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lykke Halmøy Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Mia Klubb Budal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frisk, Emil Tørset Klubb Oppdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryttervoll, Magnar Klubb Brekken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogrand, Isak Klubb Oppdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Volden, David Flotten Klubb Oppdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkset, Even Gylland Klubb Lundamo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bones, Even Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rokkonesløkk, Isak Klubb Rennebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Solveig Helene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Maja Sunnset Klubb Sokna IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Idrettslaget Nor Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogogjerd, Anna Gaupset Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ana Klubb Budal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Oda Klubb Budal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovmo, Anna Enlid Klubb Budal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Susanne Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragset, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Elvira Rolseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsvoll, Milla Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsvoll-Bonsaksen, Leona Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb Svarstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsson, Moa Klubb SWE Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solbrekke, Sander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Mads Arnevik Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solum, Oscar Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Petter Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frøseth, Håkon Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Magnus Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Beate Oma Dahle / NTB