Hopp til innhold

Åpen Juniorsamling 2 - 4 oktober

I samarbeid mellom Heimdal VGS og Skikretsen inviteres det til åpen Juniorsamling i langrenn den 2 - 4 oktober.

  • Når: 2.10 - 04.10.2020
  • Hvor: Trondheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.10.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.10.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Samling Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.10.2020 Klasse Menn junior Øvelse Samling Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling

Menn junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
NIF-EPI01, 01
Foto: Beate Oma Dahle / NTB