Hopp til innhold

Tour de Knyken - NB! Som tradisjonelt skirenn

For å tilpasse oss situasjon ift smittevern tar vi sikte på å arrangere dette som et tradisjonelt skirenn i fristil i år. Klasser fra 8 år t.o.m. junior.

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Orkdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fernandes, Lucas Hoff Klubb Orkanger IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjetne, Andreas Husby Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjuleng, Marius Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solligård, Erik Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Uv, Håkon Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ågnes-Glørstad, Noah Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikan, Syver Einum Klubb Dalguten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Martin Fissum Klubb Fjellørnen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjuleng, Sander Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storsve, Petter Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmo, Anders Kristoffer Klubb Fjellørnen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrstad, Martin Einum Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Groven, Kasper Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Husby, Martin Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kanestrøm, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Idrettslaget Nor Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Tiril Mørkve Klubb Orkdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holien, Signe Emelie Klubb Børsa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjønsvik, Amalie Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn By, Magnhild Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Harsvik, Ingrid Vatn Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgemo, Kine Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kastås-Asbøll, Helene Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Uv, Oscar Brandås Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Beate Oma Dahle / NTB