Hopp til innhold

KS rulleskirenn 2020

Kverneland Ski ønsker velkommen til rulleskirenn på Kvernaland 24.oktober kl 14:00. Parkering ved Kvernaland Samfunnshus og start og mål på Stemmen. Følg skilting. Rennet går i skøyting og det vil bli intervallstart for alle klassar. Det er viktig å melde på utøvaren i riktig årsklasse (alder i 2021). Deltakerpremiar vil bli utdelt rett etter målgang i alle aldersklassar. Det er dessverre ikkje tilgang til garderobar eller toalett. Publikum MÅ registrere oppmøte på Qrona (via Vipps). Det vil være QR koder ved inngangen og parkering.

  • Når: 24.10.2020
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Kvernaland
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.10.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år og yngre - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Torkel Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Auran, Sondre Sandmoe Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Erfjord, Jermund Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Grastveit, Dina Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Heskestad, Kornelia Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Høien, Emeline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Liland, Aslak Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Nicklasson, Leon Arn Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Skjørestad, Regine Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år og yngre Øvelse Sprint, fri

Felles 8-9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Marte Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Allen, Sofia May Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brekken, Karen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erfjord, Runar Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglestad, Oleander Helgøy Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hiim, Inger Lovise Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn karlsen, Kaia Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Muff, Amalie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Lucas Evian Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjørestad, Hedda Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Sarah Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Malin Matilde Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Mio Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thaule, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, Elisabeth Kverneland Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veen, Olivia Nese Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 8-9 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Eskil Gilje Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekken, Kristian Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglestad, Jone Helgøy Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hogstad, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kverneland, Sondre Hole Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Noah Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gramstad, Mathias Høiland Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Alexander Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglestad, Elias Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Henrik Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15-16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Martha Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heskestad, Olivia Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høien, Nicoline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laland, Evelin Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Anine Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nærland, Vilde Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Nora Tjelta Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allen, Olivia Evelyn Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Lerke Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Salte, Mailen Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sola, Jessica Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæstad, Linnea Sulen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Totland-Løvås, Livia Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fey, Ruby Sol Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjestsen-Hauge, Elvira Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindanger, Lotte Andrea Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Mali Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Maria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15-16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Muff, Johanna Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Njærheim, Ine Helberg Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Geir Olsen / NTB