Hopp til innhold

Lygnasæterrennet 2021

For info om startlister, løypekart, kohorter og når de enkelte kan komme inn på stadion og må ut av stadion vil bli lagt ut på www.moensk.no Velkommen.

  • Når: 03.01.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2020
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Hans Leithe 2770 JAREN
  • Telefon: 97751295
  • E-post: ski@moensk.no
  • Kontonummer: 20203121912
  • Hjemmeside: http://www.moensk.no
  • Rennleder: Hans Leithe
  • TD: Jon Egil Olsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G14 funksjonshemmet stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G15FH Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Aksel Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkelund, Sondre Holen Klubb Kolbu KK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Magnus Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heijer, Simen Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval-Granlund, Even Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bradal, Einar Tobias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Busch-Solberg, Tobias Klubb Kolbu KK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjørkenstad, Lars Bjerke Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jonathan Bråthen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Kristoffer Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Håkon Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Jørgen Hansen Klubb Varde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Petter Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Sondre Molden Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkelund, Odin Holen Klubb Kolbu KK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch-Solberg, Christoffer Klubb Kolbu KK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heijer, Sander Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Månum-Nerli, Mats Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye, Harald Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Imre Holen Klubb Kolbu KK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Ulrik Hansen Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Sondre Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvalstad, Sebastian Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Thor Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsstuen, Markus Bjerke Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Alfred Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G14 funksjonshemmet stående - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G14 funksjonshemmet stående Øvelse 2 km fri

G15FH - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G15FH Øvelse 5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Julie Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Tilde Olava Klubb Kolbu KK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordmarken, Hannah Jarstad Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Anna Klubb Kolbu KK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjefsen, Anna Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sine Klubb Gran IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe-Velo, Frida Klubb Svea Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lie, Sofie Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordmarken, Sarah Jarstad Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rye, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Lina Wang Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnhøy-Lien, Leah Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Busch-solberg, Otilje Klubb Kolbu KK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjefsen, Ingrid Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Sofie Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dinigeer, Yilamujiang Klubb Norges Skiforbund Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Oppland Skikrets Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dinaer, Talidawubieke Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Miyelieyi, Ayiken Klubb Oppland Skikrets Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rosbo, Jacob Weel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Beate Oma Dahle / NTB