Hopp til innhold

Øyersprinten 2021

ØYERSPRINTEN 2021 - skicross som tideligere år - ved behov tilpasset covid19 restriksjoner.

  • Når: 28.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Mosetertoppen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 28.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Daviknes, Magnus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daviknes, Endre Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Tholfsen, Eivind Kristoffer Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ourom, Olav Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Trøseid, Kaja Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Ole Martin Wold / NTB